Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Inlei

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule laminacja. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrać chemicznie z oksydantem 1,5%. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach naszej klientki.

Kuracja LASH FILLER® – została opracowana tak, aby zapewnić długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule laminacja. Kontynuacją tego procesu jest henna opracowana specjalnie tak aby współgrac chemicznie z oksydantem 1,5%. Końcowy proces to użycie In Lei® FILLER, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzesach naszej klientki.

Bardzo skuteczna formuła laminowania In Lei® “FORM 1” daje długotrwały efekt. InLei® “FORM 1” działa w sposób bezpieczny i zarazem delikatny dla rzęs klientek. Zasadowe PH pozwala na otworzenie łuski włosa w bardzo krótkim czasie bez jego uszkodzenia oraz przygotowuje włos do nałożenia następnego preparatu. InLei® “FORM 1” został całkowicie opracowany i wyprodukowany we Włoszech, charakteryzuje się najwyższą jakością użytych do produkcji składników. InLei® “FORM 1” doskonale współpracuje z produktem LASH FILLER® gwarantując pewny rezultat zabiegu! Nadaje się do użycia tylko i wyłącznie z utrwalaczem InLei® “FIX 2”.

KRAJ PRODUKCJI 100% made in Italy
SKUTECZNOŚĆ Potwierdzona klinicznie we współpracy z prestiżowym instytutem
UŻYCIE Tylko do użytku profesjonalnego. Należy dokładnie przeczytać ulotkę., Używać wyłącznie z InLei® “FIX 2”
POJEMNOŚĆ 6×1,5ml
SPOSÓB UŻYCA: 1) Umyć rzęsy szamponem piankowym In Lei® który można stosować również do demakijażu rzęs, brwi i twarzy
2) Przetrzeć okolice oczu, brwi i rzęsy preparatem In Lei® “SALINE PRETREATMENT”-
3) Za pomocą pędzelka rozprowadzić niewielką ilość produktu na rzęsach które są poprawnie ułożone na formie silikonowej.
4) Pozostawić w takim stanie na niezbędny czas, (6-12)
5) Usunąć produkt za pomocą czystego i suchego bawełnianego patyczka.