Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Rzęsownia

Wszyscy w życiu potrzebujemy trochę koloru. Szczególnie wtedy, gdy jesteśmy stylistkami rzęs, których praca często jest pokręcona, ale daje dużo satysfakcji!Drobne rzeczy, aczkolwiek niezbędne i zawsze przydatne, budują otaczającą nas rzeczywistość. Do takich przedmiotów bez wątpienia należą małe szczoteczki do rzęs, których zawarta tu oferta jest jedną z najatrakcyjniejszych w Internecie.

Nie da się nie zauważyć, że to, czym się otaczamy i czym pracujemy, ma duży wpływ na nas samych. Warto więc zadbać o to już teraz, zaczynając od rzeczy najdrobniejszych. Nie można wyobrazić sobie profesjonalnej stylistki bez jej niezastąpionego zapasu małych szczoteczek do rzęs, które są po prostu fundamentem całego zabiegu przedłużania czy zagęszczania i są dla kosmetyczki tym, czym grzebyk dla fryzjera - a więc symbolem udanej metamorfozy.

Decydując się na zakup swoich własnych szczoteczek do rzęs, nie można być obojętną! Wybór zarówno koloru jak i kształtu może mieć realny wpływ na to, jak będzie nam się pracowało.. Wierzymy, że ma ona duża znaczenie wizerunkowe dla każdej z Was i może pomóc w zbudowaniu pewnego poziomu rozpoznawalności pośród licznych Klientek.

Może to brzmieć naprawdę kuriozalnie, lecz taka jest prawda - mała, niepozorna kolorowa szczoteczka do rzęs może się stać symbolem dużego sukcesu!

1-9 szt  - 4,00 zł

powyżej 10 szt. - 3,50 zł