Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Amazing Lashes

Klej do rzęs to podstawa pośród wszystkich produktów do przedłużania i stylizacji rzęs.

Prezentowany klej do aplikacji rzęs Cherry jest z nami nieprzerwanie od przeszło pięciu lat. W ostatnich latach przeszedł kilka graficznych metamorfoz, które były wynikiem dostosowania produktu do bieżących trendów i wymogów prawnych rynku lecz bez względu na design jego skład pozostaje niezmieniony od dnia premiery. Dzięki swojej niezawodności popularna “wisienka” zdobyła serca tysięcy stylistek na całym świecie i każdego dnia dostarczana jest do kilkunastu krajów, przynajmniej na trzech różnych kontyngentach.

Klej do rzęs Cherry to bez wątpienia jeden z kilku najszybszych klejów do przedłużania i zagęszczania rzęs w ofercie naszej marki. Szybkość to nie jest jego jedyna zaleta bowiem Cherry wiąże nawet do 9 tygodni i idealnie nadaje się na zimę, kiedy przy ogrzewanym pomieszczeniu trudno osiągnąć wyższą wilgotność nawet przy zastosowaniu dodatkowego urządzenia w postaci nawilżacza powietrza.

Klej do aplikacji rzęs Cherry jest bezapelacyjnym liderem dla wszystkich profesjonalnych stylistek, które poszukują szybkiego kleju, zapewniającego gwarancję i piękno stylizacji wykonywanych jesienno-zimową porą. Proponowany zarówno do stylizacji objętościowych jak i podstawowych aplikacji.

Wszystkie nasze kleje wysyłamy z specjalnym termicznym opakowaniu, które zabezpiecza klej w transporcie oraz pomaga utrzymać jego właściwości przez jak najdłuższy czas. 

Czas schnięcia: 0.5 sekundy
Czas wiązania: Do 9 tygodni
Temperatura:  19-24oC
Wilgotność: 40-70%
Barwa: Czarna
Skład:ALKOXY-2-CYANOACRYLATE, ETHYL CYANOACRYLATE, PHTHALIC ANHYDRIDE, CARBON BLACK

1Wstrząsnąć przed użyciem.
2Tylko do użytku profesjonalnego.
3Data produkcji znajduje się na denku opakowania.